Rankų odos priežiūra ir atjauninimas yra svarbus grožio ritualas. Juk rankos – tai mūsų asmenybės atspindys, o tvarkingos, švelnios rankos suteikia pasitikėjimo ir puošia kiekvieną mūsų gestą.

Ne paslaptis, kad rankos išduoda ir mūsų amžių, todėl nemažiau svarbu kuo ilgiau išlaikyti jas jaunas bei gyvybingas. Grožio ir Sveikatos Klinika pristato šiuolaikines procedūras, kurios padeda išsaugoti jaunatvišką rankų išvaizdą ir jų odą paversti sveika ir spindinčia.

Mezoterapija: Gyvybinis Vitaminų Šaltinis

Mezoterapija rankų odai yra švelni ir efektyvi procedūra, kurios metu į odą įvedami natūralūs ingredientai ir vitaminai. Tai puikus būdas prisotinti odą reikalingais elementais, skatinti jos regeneraciją ir atnaujinimą.

Biorevitalizacija: Sveikos Odos Išraiška

Biorevitalizacijos procedūros metu naudojama hialurono rūgštis, kuri prisideda prie odos elastingumo ir drėgmės sulaikymo. Ši procedūra suteikia rankoms gaivesnę ir sveikesnę išvaizdą, mažindama raukšles ir odos sausumą.

Hialurono Rūgšties Užpildai: Natūralus Odos Atstatymas

Hialurono rūgštis – tai natūrali medžiaga, kuri randama mūsų organizme. Jos įvedimas padeda atkurti odos struktūrą, mažina raukšles ir suteikia rankoms jaunatvišką išvaizdą.

HIFU Procedūra: Pakėlimas ir Elastingumas Be Chirurgijos

HIFU procedūra naudoja ultragarsinę energiją, kuri prasiskverbia į gilesnius odos sluoksnius, stimuliuodama kolageno gamybą. Tai puikus būdas pasiekti rankų odos pakėlimą ir grakštumą be chirurginių įsikišimų.

PRP Plazmoliftingo Terapija: Natūralus Odos Atsinaujinimas

PRP terapija naudoja Jūsų pačių kraują, praturtintą trombocitais, kurie skatina audinių atsinaujinimą. Tai yra natūralus būdas pagerinti odos tekstūrą ir spalvą rankų srityje.

PRX-T33 Procedūra: Grynos Odos Perkėlimas

PRX-T33 yra unikalus, neinvazinis metodas, kuris prisideda prie odos regeneracijos ir jos atjauninimo. Be injekcijų ar chirurginių įsikišimųišgaunami akivaizdūs rezultatai.

Dažniausiai Užduodami Klausimai (DUK)

Dauguma iš šių procedūrų yra švelnios ir be skausmo. Specialistai gali naudoti specialius metodus, kad sumažintų diskomfortą.

Atsigavimo laikas priklauso nuo pasirinktos procedūros ir gali skirtis. Dauguma pacientų gali grįžti į įprastą veiklą be didelio laiko praradimo.

Tai priklauso nuo individualių poreikių, tačiau dažniausiai pastebimi rezultatai tampa matomi po kelių sesijų.

Grožio ir Sveikatos Klinika siūlo modernias procedūras, kurios padeda išsaugoti jaunatviškas, sveikas rankas. Mūsų aukštos kvalifikacijos specialistai stebi naujausias tendencijas ir naudoja pažangiausias priemones, kad kiekvienas pacientas galėtų jaustis puikiai.

Rankų Odos Atjauninimas Kainos: Nuo 40€

  • PRX T33 Dermos Stimuliavimas Plaštakoms – 40€
  • Rankų Mezoterapija (Drėkinimas, Elastingumas, Stangrumas) NCTF – 90€
  • Plaštakų Drėkinimas, Stangrinimas NCTF+M-HA18 – 230€
  • Plaštakų Atjauninimas Gintaro Rūgšties Injekcijomis – Nuo 240€
  • Plaštakų Atjauninimas BIONUTRILIFT Rankoms – 300€

Jūsų Specialistas

Morpheus8 Skin Treatment

NAUJIENA!!!!!

MORPHEUS8 - Odos Atjauninimas!