Odos dariniai gali kelti estetinį diskomfortą ir, neretai, būti medicininio dėmesio reikalaujantys objektai. Grožio ir sveikatos klinika Vilniuje siūlo efektyvų sprendimą šiems rūpesčiams – odos darinių šalinimą naudojant pažangias CO2 lazerio technologijas.

Šią procedūrą atlieka klinikos dermatovenerologės dr. Eglės Aukštuolienė, kuri turi gilų supratimą apie odos būklę, odos darinių kilmę, jų pobūdį bei kaip saugiai juos pašalinti.

CO2 lazerio technologija yra šiuolaikinis metodas, leidžiantis efektyviai šalinti įvairius odos darinius, įskaitant ir nepavojingus, tačiau estetiškai nepageidaujamus. Procedūros metu, lazerio spindulys nutaikomas tiksliai ant darinio paviršiaus, švelniai šalina jį sluoksniu po sluoksnio.

Tai užtikrina minimalų audinių pažeidimą aplinkiniuose plotuose. “Grožio ir sveikatos klinikoje” visi odos dariniai šalinami naujos kartos CO2 lazeriu.

Odos darinių šalinimo CO2 lazeriu privalumai

Tikslumas ir Efektyvumas: CO2 lazeris veikia tiksliai ant nurodytos srities, nekenkdamas aplinkiniams audiniams.

Komfortas: Pacientas nejaučia diskomforto procedūros metu.

Greitas Atsigavimas: Po procedūros pacientas gali grįžti prie įprasto gyvenimo nedelsiant.

Estetinis Rezultatas: Procedūra palieka estetiškai malonų ir lygų odos paviršių.

Dažniausiai Užduodami Klausimai (DUK)

CO2 lazerio procedūra paprastai yra neskausminga ir pacientui jokio diskomforto nesuteikia. Esant didesniam dariniui arba gydytojui nusprendus, kad tai reikalinga, gali būti suleidžiamas nedidelis kiekis nuskausminamųjų vaistų aplink gydomąją vietą. Vaistai švirkščiami itin plona adata, todėl skausmo šis procesas nesukelia.

Procedūra tinka šalinti įvairius odos darinius, įskaitant papilomas, keratomas, apgamus, cistas ir kt.

Po procedūros svarbu laikytis gydytojo rekomendacijų dėl odos priežiūros. Gali reikėti naudoti specialų antibakterinį tepalą, taip pat vengti saulės spindulių. Susidarius šašui, jis po kurio laiko nukris, toje vietoje likusi rausva dėmė palaipsniui susilygins su odos atspalviu.

Odos darinių šalinimas CO2 lazeriu – modernus ir saugus būdas atsikratyti nepageidaujamų odos darinių. Grožio ir sveikatos klinikoje šią procedūrą atlieka gydytoja dermatovenerologė. Užtikrinamas saugus ir efektyvus rezultatas. Jei turite klausimų ar susirūpinimų, nedvejokite kreiptis į mūsų specialistus. Jie su malonumu Jums padės.

Jūsų specialistas

Morpheus8 Skin Treatment

NAUJIENA!!!!!

MORPHEUS8 - Odos Atjauninimas!