Gyd. Dermatovenerologė
Trumpa informacija

Gydytoja dermatovenerologė dr. Eglė Aukštuolienė - tai aukščiausios kvalifikacijos gydytoja, mokslų daktarė, kuri skiria ypatingą dėmesį pacientų odos sveikatai. Jos ilgametė patirtis ir išskirtiniai moksliniai nuopelnai suteikia jai galimybę teikti aukščiausio lygio dermatologines paslaugas.

Dr. Eglė Aukštuolienė yra aukščiausios kvalifikacijos dermatologė, kurios profesinė patirtis apima įvairiausias odos problemų sritis. Ji yra baigusi aukštąsias medicinos studijas ir specializuojasi dermatologijoje jau daugiau nei dvidešimt metų.

Dr. E. Aukštuolienė nuolat tobulinasi, lankydama tarptautinius dermatologijos kongresus ir mokymus, kad galėtų teikti pacientams pažangiausias gydymo bei priežiūros paslaugas.

Dr. Eglė Aukštuolienė teikia aukščiausio lygio dermatologines konsultacijas, padeda nustatyti ir gydyti įvairias odos ligas. Ji taip pat atlieka įvairias procedūras, kurios padeda išlaikyti odą sveiką ir gražią.

Konsultacijos ir Procedūros:

Estetinės procedūros: mezoterapija, biorevitalizacija, PRP, frakcinio lazerio procedūros, HIFU nechirurginis odos patempimas.

Odos darinių šalinimas: Naudojant pažangią CO2 lazerio technologiją, dr. E. Aukštuolienė sėkmingai pašalina odos darinius ir suteikia pacientams patikimą pagalbą.

Dermatologo konsultacijos: gydytoja konsultuoja įvairių odos problemų klausimasi- aknė, rožinė, psoriazė, dermatitas, įvairios kilmės bėrimai ir tt.

Gydytoja dermatologė dr. Eglė Aukštuolienė – tai profesionalė, kurios patirtis ir kompetencija garantuoja aukščiausio lygio dermatologines paslaugas. Jei turite kokių nors odos sveikatos klausimų ar problemų, dr. Eglė Aukštuolienė yra jūsų patikimas partneris jų sprendime. Kreipkitės į “SkinMed” Sveikatos ir grožio kliniką ir užsiregistruokite konsultacijai jau šiandien!

Morpheus8 Skin Treatment

NAUJIENA!!!!!

MORPHEUS8 - Odos Atjauninimas!