Plaukų sveikata dažnai tampa atspirties tašku bendroje išvaizdoje. Grožio ir sveikatos klinika Vilniuje siūlo inovatyvų sprendimą plaukų problemoms spręsti – plaukų mezoterapiją. Tai procedūra, kuria siekiama atkurti plaukų gyvybingumą, stiprumą ir blizgesį.

Plaukų mezoterapija yra procedūra, kuri skirta tiesiogiai įsiskverbti į plaukų folikulus maistingoms medžiagoms ir mikroelementams. Tai padeda pašalinti trūkumus ir atstatyti plaukų struktūrą.

Procedūros metu naudojami specialūs mezoterapiniai kokteiliai, kurių sudėtyje yra esminių medžiagų, reikalingų plaukų augimui skatinti bei slinkimui stabdyti.

Plaukų Mezoterapijos Privalumai

Stiprinimas ir Sveikata: Procedūra skatina plaukų augimą ir pagerina jų būklę, suteikdama jiems sveiką blizgesį. Plaukų mezoterapija stabdo plaukų slinkimą.

Individualus Požiūris: Mezoterapiniai kokteiliai parenkami atsižvelgiant į kiekvieno paciento individualias plaukų būklės ir poreikių ypatybes.

Minimalus Diskomfortas: Procedūros metu pacientas jaučia minimalų diskomfortą.

Poprocedūrinė Priežiūra:

Po plaukų mezoterapijos svarbu naudoti specialius šampūnus ir losionus, kurie padės palaikyti gautus rezultatus.

Dažniausiai Užduodami Klausimai (DUK)

Plaukų mezoterapijos metu, specialūs kokteiliai, praturtinti mikroelementais, įvedami tiesiai į plaukų folikulus.

Po plaukų mezoterapijos rekomenduojama vengti stipraus saulės spinduliavimo ir naudoti specialius plaukų priežiūros produktus.

Dauguma pacientų pastebi pirmuosius pagerėjimus po kelių sesijų.

Plaukų mezoterapija yra veiksminga procedūra, kuria siekiama stiprinti plaukus ir palaikyti jų sveikatą. Grožio ir sveikatos klinikoje atliekama procedūra yra vienas iš sprendimų plaukų problemoms spręsti.

Jei turite klausimų ar pageidaujate pasikonsultuoti su mūsų specialistu, maloniai kviečiame kreiptis. Mūsų komanda visada pasirengusi Jums padėti.

Jūsų Specialistas

Morpheus8 Skin Treatment

NAUJIENA!!!!!

MORPHEUS8 - Odos Atjauninimas!