Siekdami išsaugoti jaunatvišką grožį ir sveikatą, turime pasitelkti pažangias technologijas ir natūralias priemones. Grožio ir Sveikatos Klinika pristato PRP plazmos injekcijas – inovatyvų būdą atjauninti odą ir atkurti jos natūralų spindesį.

PRP Plazma – Jūsų Odos Gyvybinė Energija

PRP (plazmos injekcijos) procedūra yra efektyvus būdas suteikti odai jaunatviškumo švytėjimo. Naudojama Jūsų pačių kraujo plazma, praturtinta trombocitais – tai natūralus būdas skatinti ląstelių atsinaujinimą ir odos regeneraciją.

Kodėl Verta Pasirinkti PRP Plazmos Injekcijas?

Natūralus Atsinaujinimas: Procedūra remiasi Jūsų pačių organizmo resursais, todėl rezultatai atrodo labai natūralūs ir subtilūs.

Efektyvumas Be Chirurginių Įsikišimų: PRP plazmos injekcijos yra greitas būdas atnaujinti odos struktūrą be chirurginių operacijų.

Be Alerginių Reakcijų: Kadangi naudojama Jūsų pačių plazma, alerginių reakcijų pavojus yra minimalus.

PRP plazmos liftingo procedūros klinikoje atliekamos naudojant ispaniškus “Endoret” plazmos procedūroms skirtus preparatus, todėl yra saugios ir efektyvios.

Dažniausiai Užduodami Klausimai (DUK)

PRP plazmos injekcijos užtrunka nuo 30 iki 60 minučių, įskaitant kraujo paėmimą ir plazmos paruošimą, priklausomai, kiek zonų atliekama procedūra. Jei pasirinkote veido, kaklo, dekolte, plaštakų bei plaukų PRP procedūrą, tuomet galime užtrukti apie 90 minučių.

Pacientai gali patirti nedidelį diskomfortą, kurį lengvai sušvelnina naudojant vietinius anestetikus.

Tai priklauso nuo individualių poreikių. Dauguma pacientų pastebi rezultatus po pirmos ar antros sesijos. Rekomenduojama atlikti 3 PRP procedūras optimaliems rezultatams pasiekti, tarp procedūrų turi būti mėnesio pertrauka.

PRP plazmos injekcijos Grožio ir Sveikatos Klinikoje yra unikalus būdas atnaujinti odą natūraliai ir be chirurginių įsikišimų. Mūsų specialistai turėjo išskirtinių rezultatų, padedant pacientams atgauti natūralų grožį ir pasitikėjimą savimi.

Jūsų Specialistas

Morpheus8 Skin Treatment

NAUJIENA!!!!!

MORPHEUS8 - Odos Atjauninimas!