Kas Tai – Morpheus8?

Morpheus8 – tai naujos kartos frakcinio mikroadatinio radio dažnio  odos atjauninimo procedūra su ilgai išliekančiais rezultatais.

Mažina raukšles, stangrina odą, naikina strijas bei randus, lygina odos tekstūrą bei spalvą, mažina riebalinį sluoksnį, veikia pigmentą.

Procedūros metu yra derinamos dvi itin  efektyvios terapijos – mikroadatinė ir radijo dažnio (RF). Morpheus8 technologija pagrįsta kolageno ir elastino stimuliavimu giliuosiuose odos audiniuose 24-ių nano adatėlių pagalba.

Per jas į audinius yra perduodamos specialios radio dažnio bangos, kurios stimuliuoja estastiną bei skatina kolageno gamybą. Taip oda atsinaujina bei rezultatai išlieka ilgam. Procedūra yra labai vertinama kaip alternatyva chirurginėms intervencijoms.

Morpheus8 procedūra gali būti skiriama veidui, kaklui, dekoltė – tai populiariausios zonos ir paprastai yra atliekamos vienu metu.

Puikūs rezultatai pasiekiami ir kitose kūno vietose- pilvas, vidinės šlaunų dalys, rankos, sėdmenys – ten, kur trūksta stangrumo bei elastingumo. Procedūros kūnui metu yra veikiamas riebalinis audinys, kūnas stangrėja bei formuojamas jo kontūras.

Maksimaliems rezultatams pasiekti rekomenduojama atlikti 2-3 procedūras per metus, bet jau po pirmo seanso pastebimas ženklus odos kokybės pagerėjimas bei atjaunėjimas.

Morpheus8 procedūra itin pamėgta pasaulyje gerai žinomų asmenybių (Kim Kardashian, Victoria Beckham, Eva Langoria, Valeria Orsini, Justi Pons ir kt.). Jos viešai džiaugiasi neįtikėtinais rezultatais tiek atjauninant veido odą, tiek stangrinant bei ryškinant kūno kontūrus.

Morpheus8 Privalumai:

 • Vienoje procedūroje tobulai sudertintos dvi efektyviausios odos atjauninimo terapijos- mikroadatinė ir radio dažnio (RF)
 • Skirtingi antgaliai leidžia efektyviai paveikti norimas kūno zonas reikiamame gylyje (net iki 8 mm)
 • Mažėja poros, raukšlės, pigmentinės dėmės, aknės randai
 • Procedūra gali būti atliekama visais metų laikais
 • Nėra poprocedūrinio atsigavimo laikotarpio
 • Rezultatai pastebimi jau po keletos dienų, ilgainiui jie ryškėja

Kada rekomenduojama atlikti Morpheus8 procedūrą?

 • Norint sulėtinti odos senėjimą, atstatyti elastingumą bei stangrumą
 • Panaikinti raukšleles, randus, pigmentines dėmes
 • Sumažinti išsiplėtusias poras
 • Koreguoti poodinį riebalinį sluoksnį
 • Gydyti post aknės randus

 

 

Kaip atliekama Morpheus8 procedūra?

Morpheus8 procedūra yra atliekama ambulatoriškai, dažniausiai gydytojo kabinete ar estetinės medicinos klinikoje. Štai smulkus jos vykdymo procesas:

1. Konsultacija: Prieš procedūrą pacientas konsultuojasi su gydytoju, kad aptartų savo odos problemas, lūkesčius ir procedūros galimybes.

2. Paruošimas: Prieš pradedant procedūrą, odos paviršius valomas ir sterilizuojamas, o pacientui gali būti taikomas vietinis anestetikas norint sumažinti diskomfortą.

3. Procedūros Eiga: Gydytojas atlieka procedūrą naudojant specialų Morpheus8 prietaisą, kurio antgalis turi mažas mikroadatėles. Jos prasiskverbia į odą ir skleidžia radijo dažnio energiją. Adatėlių ilgis priklauso nuo kūno zonos, kuriai atliekama procedūra.

4. Gydomasis Poveikis: Radijo dažnio energija švelniai šildo odą ir giliai prasiskverbia į jos sluoksnius, stimuliuodama kolageno ir elastino gamybą. Tai padeda pagerinti odos tekstūrą, sumažinti raukšles ir atnaujinti odą, palyginti randus.

5. Priežiūra po procedūros: Po procedūros pacientui gali būti rekomenduojama naudoti specialias odos priežiūros priemones arba kremus, kad pagreitintų atsigavimą ir optimizuotų rezultatus.

Morpheus8 procedūra yra neinvazinė ir gali būti atliekama greitai ir efektyviai. Pacientas po kelių valandų gali grįžti į savo kasdieninį gyvenimą, nors odos atsigavimas gali trukti kelias savaites, priklausomai nuo procedūros intensyvumo. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško efektyvaus būdo pagerinti odos būklę ir pasiekti jaunatvišką išvaizdą, išvengiant chirurginės intervencijos.

Kaip dažnai reikėtų atlikti Morpheus8 procedūrą?

Morpheus8 procedūros dažnumas gali skirtis priklausomai nuo individualių odos poreikių, paciento pageidavimų ir būklės. Įprastai rekomenduojama kartoti procedūrą 1-3 kartus per metus norint išlaikyti optimalius rezultatus. Tačiau tai gali keistis priklausomai nuo daugelio veiksnių, įskaitant odos būklę, amžių, norimus rezultatus ir gydytojo rekomendacijas.

Jau pirmoji Morpheus8 procedūra dažnai suteikia pastebimą atsinaujinimo efektą, tačiau galutiniai rezultatai paprastai pasireiškia po kelių savaičių ar mėnesių, kai kolageno ir elastino gamyba padeda pagerinti odos struktūrą ir tekstūrą. Kartojant procedūrą per tam tikrą laikotarpį, galima palaipsniui sustiprinti ir išlaikyti šiuos rezultatus.

Gydymo dažnumas taip pat gali būti individualizuotas atsižvelgiant į tai, kokių rezultatų norime pasiekti ir kokiu greičiu odos būklė gerėja. Todėl svarbu pasikonsultuoti su gydytoju, kuris sudarys individualizuotą gydymo planą, atsižvelgdamas į jūsų poreikius ir lūkesčius.

Morpheus8 Kainos:

 • Veidas – 299 eur
 • Veidas + kaklas  –  319 eur
 • Veidas + kaklas + dekoltė  – 349 eur
 • Kelių sritis – 389 eur
 • Pilvas – 499 eur
 • Šlaunų vidinės dalys – 499 eur

Jūsų Specialistas

Morpheus8 Skin Treatment

NAUJIENA!!!!!

MORPHEUS8 - Odos Atjauninimas!