Siekdami pasiūlyti aukščiausios kokybės odos priežiūrą, “Grožio ir sveikatos klinika” Vilniuje siūlo inovatyvią procedūrą – frakcinį odos atnaujinimą CO2 lazeriu. Tai modernus būdas ne tik pagerinti odos išvaizdą, bet ir atnaujinti jos struktūrą iš vidaus. Ši procedūra leidžia pasiekti nuostabų odos jaunystės švytėjimą.

Kas Yra Frakcinis Odos Atnaujinimas CO2 Lazeriu?

Frakcinis odos atnaujinimas nuo kitų lazerinių procedūrų skiriasi tuo, kad frakcinio atnaujinimo metu yra paveikiama ne visa oda, o tik jos dalis (Angliškai FRACTION – dalelė).

Lazerio spindulys prasiskverbia į gilesnį odos sluoksnį – dermą ir sudaro mikroskopines skylutes, šalindamas seną audinį, palikdamas aplink sveikas ląsteles. Kartu su lazerio spinduliu odą pasiekia didelis energijos, šilumos kiekis.

Tokiu būdu yra skatinama natūrali kolageno gamyba, skatinamas kamieninių ląstelių dauginimasis. Aplink padarytus pažeidimus likusi sveika oda užtikrina greitą gijimą. Šis gydymas yra pasirinktas neatsitiktinai.

Pastebėta, kad taikant šį odos atnaujinimo metodą yra pasiekiami ypač geri rezultatai, gijimo laikotarpis sutrumpėja, o šalutinių reiškinių tikimybė sumažėja iki minimumo.

Kokioms odos problemos spręsti yra tinkamas frakcinis odos atnaujinimas ?

 1. Mažų, vidutinių ir gilių raukšlių mažinimui
 2. Suglebusios odos stangrumo atstatymui
 3. Visų tipų randų šalinimui (po aknės, chirurginių operacijų, nudegimų ir t.t.)
 4. Siekiant suvienodinti odos spalvą
 5. Strijų šalinimui
 6. Esant išsiplėtusioms odos poroms
 7. Pigmentinių dėmių, senatvinių dėmių, strazdanų ir kitų darinių šalinimui
 8. Veido, kaklo, dekoltė ir rankų odos atjauninimui.

Ar odos atnaujinimas CO2 lazeriu Jums tinka?

Konsultacijos metu gydytojui pasakysite, kokio rezultato norėtumėte, ką norėtumėte pakeisti. Tai padės gydytojui geriau suprasti ir įvertinti Jūsų troškimus bei patarti, ar ši procedūra Jums tinka.

Kada nerekomenduojame atlikti procedūros:

 1. Esant alergijai  tam tikriems vaistams, pvz, odos nuskausminimui/steroidams
 2. Atsivėrus žaizdai gydomojoje vietoje
 3. Esant herpes simplex infekcijai
 4. Kai oda yra jautri šviesai
 5. Turint psichologinių sutrikimų
 6. Sergant cukriniu diabetu
 7. Sergant bet kokia jungiamojo audinio liga
 8. Turint širdies stimuliatorių, defibriliatorių
 9. Sergant vėžiu, esant kitiems piktybiniams navikams
 10. Turint aukštą kraujospūdį.

Turint šiuos sveikatos sutrikimus, reikia atidžiai stebėti žaizdos gijimą, norint išvengti šalutinio poveikio. Po gydymo lazeriu pacientas turi laikytis visų gydytojo nurodytų instrukcijų, vengti saulės spindulių poveikio odai.

Kaip vyksta frakcinio atjauninimo procedūra?

Prieš procedūrą oda sutepama vietinio anestetiko tepalu. Po 30-40 minučių pacientui uždedami akis apsaugantys akiniai, prie odos pridedamas aplikatorius, oda nuskenuojama, parenkami tinkami frakcinio odos atnaujinimo lazerio parametrai. Sufokusuojamas lazerio spindulys ir pradedama atjauninimo procedūra. Pati procedūra trunka apie 30 minučių.

Kiek frakcinio odos atnaujinimo procedūrų reikia atlikti?

Procedūrų skaičius priklauso nuo problemos išreikštumo ir svyruoja nuo 1-3 kartų, atliekant odos atjauninimą ir nuo 3-5 atliekant raukšlių, randų, strijų šalinimą.

Jau po pirmos frakcinio odos atnaujinimo procedūros matomi efektyvūs rezultatai, kurie dažnai būna pakankami.

Iš karto po procedūros pašalinamos pigmentinės dėmės, koreguojami odos trūkumai, dėl lazerio stimuliuojamo naujo kolageno susidarymo, oda palaipsniui atrodo švelnesnė ir lygesnė.

Procedūrų skaičių nustatys gydytoja nemokamos konsultacijos prieš procedūrą metu.

Odos priežiūra po procedūros

Po procedūros apie odos priežiūrą namuose plačiau papasakos gydytojas. Pirmas tris dienas veido negalima plauti vandeniu, tik specialiu gydomuoju antiseptiniu tirpalu.

Jeigu oda yra labai paraudusi, tinsta, 3 dienas tepti hidrokortizonu. Atliekant šias procedūras, laikinai jaučiamas odos sausumas. Po procedūrų, odos spalva 2-3 dienas gali būti tamsesnė, sudirgusi, paraudusi, susidaro šašeliai.

Tai yra geras odos atsinaujinimo signalas. Šašeliai nukrenta 3-7 dienoms praėjus po procedūros. Šašelių negalima nuiminėti, krapštyti ar kitaip liesti rankomis. Odą privaloma saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, naudojant apsauginį kremą (SPF 30+ IR DAUGIAU).

Kas 3 valandas odą tepti drėkinamuoju kremu. Po procedūros rekomenduojama 2 savaites nenaudoti kosmetikos, kitų priemonių, sudėtyje turinčių alkoholio,rūgščių, taip pat vengti odą kaitinančių procedūrų, fizinio aktyvumo, saunų, pirčių ir kt.

Odos gydymas ir atjauninimas nerekomenduojamas pacientams, kurie nesutinka su įspėjimais ir odos priežiūra po procedūros.

Dažniausiai Užduodami Klausimai (DUK)

Frakcinio odos atnaujinimo procedūra yra atliekama su vietine anestezija, todėl pacientai patiria minimalų diskomfortą.

Atsigavimo laikotarpis priklauso nuo paciento individualių savybių. Dažniausiai, jau po savaitės oda atgauta normalų išvaizdą.

Frakcinis odos atnaujinimas CO2 lazeriu yra išskirtinė procedūra, kuri leidžia atnaujinti odą iš vidaus ir pasiekti stulbinančių rezultatų. “Grožio ir sveikatos klinika” Vilniuje siūlo šią inovatyvią paslaugą, naudojant naujos kartos CO2 lazerį. Pasitikėkite mūsų profesionalais ir leiskite savo odai spindėti!

Jūsų Specialistas

Morpheus8 Skin Treatment

NAUJIENA!!!!!

MORPHEUS8 - Odos Atjauninimas!