Biorevitalizacija – tai procedūra, kuria siekiama atnaujinti odos išvaizdą ir pagerinti jos struktūrą, naudojant specialius preparatus, praturtintus natūraliais veikliosiomis medžiagomis.

Ši inovatyvi procedūra yra tikras jaunystės eliksyras, kuris leidžia mėgautis gaivia, minkšta ir sveika oda be chirurginių įsikišimų.

Biorevitalizacija – tai ne tik kosmetinis grožio puoselėjimas, bet ir sveikatos investicija. Procedūra padeda atstatyti odos elastingumą, mažina raukšles ir suteikia sveiką spindesį.

Kvalifikuoti specialistai naudoja tik aukščiausios kokybės preparatus, kurie užtikrina saugų ir efektyvų rezultatą.

Biorevitalizacija yra minimaliai invazinė procedūra, kurią atlieka kvalifikuoti medicinos specialistai. Procedūra prasideda nuvalant ir dezinfekuojant odą, taip užtikrinant optimalias sąlygas preparato įsiskverbimui.

Tada, naudojant specialią mikroadatėlę, į odą įvedamas hialurono rūgšties preparatas, praturtintas mikroelementais ir antioksidantais.

Hialurono rūgštis yra natūrali odos sudedamoji dalis, atsakinga už jos drėkinimą ir elastingumą. Tačiau su amžiumi, šios medžiagos kiekis organizme mažėja, todėl biorevitalizacija tampa puikiu būdu papildyti natūralias hialurono atsargas.

Šioje procedūroje naudojamas hialurono rūgšties preparatas, kuris yra natūralus drėkinamasis komponentas. Jis įšvirkščiamas epidermio ir dermos jungties zonoje, užtikrinant optimalų veikliosios medžiagos pasiskirstymą.

Hialurono rūgštis stiprina kolageno ir elastino pluoštus, didina intercelulinį tarpą, pagerina limfą ir kraujotaką, bei aktyvina odos atsistatymo procesus.

Biorevitalizacija yra veiksmingas būdas pagerinti odos būklę ir suteikti jai jaunatviškumo be chirurginių įsikišimų. Tinkamai atliktos procedūros rezultatas – natūraliai graži ir šviežia oda.

Procedūra vyksta kontroliuojamomis dozėmis, užtikrinant maksimalų efektyvumą ir saugumą. Po procedūros odos būklė pagerėja, ji tampa elastingesnė, minkštesnė ir atgauna natūralų spindesį.

Dažniausiai Užduodami Klausimai (DUK)

Dauguma pacientų nejaučia skausmo dėl vietinės anestezijos. Tai užtikrina maksimalų komfortą procedūros metu.

Biorevitalizacija yra greita ir efektyvi procedūra, kurios metu specialus preparatas yra įšvirkščiamas į odą. Pilna procedūros trukmė- 30-40 min.

Pirmieji rezultatai tampa pastebimi po kelių sesijų, o galutinis efektas išryškėja per kelias savaites.

Biorevitalizacija Vilniuje “Grožio ir sveikatos klinikoje” – tai unikali galimybė suteikti Jūsų odai jaunatviškumo ir šviežumo. Pasitikėkite mūsų profesionaliais specialistais, kurie individualiai vertina kiekvieno paciento poreikius.

Jūsų specialistas

Morpheus8 Skin Treatment

NAUJIENA!!!!!

MORPHEUS8 - Odos Atjauninimas!