Nevaisingumas

Nevaisingumas gali atsirasti dėl įvairių priežasčių: hormonų disbalansas, policistinių kiaušidžių sindromas, ovuliacijos sutrikimas, ankstyva menopauzė, endometriozė, gimdos fibromos, kiaušintakių pažeidimai ir kt.

Dažnai būna, kad priežastis nėra akivaizdi ir jos rasti niekaip nepavyksta. Tokiais atvejais moterys stengiasi išnaudoti visas įmanomas galimybes problemai spręsti ir kreipiasi į gydytoją-manualinį terapeutą. Po gydymo kurso išsipildo moters troškimas – ji pastoja.

Gydytojai-manualiniai terapeutai dažniausiai susiduria su keliomis nevaisingumo priežastimis, kurias jie gali išspręsti. Tai per didelis dubens srities raumenų ir raiščių įtempimas, kuris persiduoda į gimdą ir kiaušintakius, padidindamas jų tonusą ir tuo pačiu sutrikdydamas jų funkcionavimą (tame tarpe ir taip vadinamas „kiaušintakių nevaisingumas“).

Yra keletas priežasčių, pavyzdžiui – hormonų pusiausvyros sutrikimas dėl sutrikusios kraujotakos pagumburyje, kuris reguliuoja lytinių liaukų veiklą, kai kraujotaka sutrinka dėl slankstelių poslinkio kaklinėje stuburo dalyje.

Gydytojas-manualinis terapeutas gali sumažinti dubens raumenų ir raiščių hipertoniškumą, pašalinti dubens sąnarių blokus, taip pagerinti gimdos ir kiaušintakių tonusą, suteikti jiems elastingumo ir pagerinti kiaušintakių praeinamumą kiaušialąstei.

Tokio tipo nevaisingumo gydymo efektyvumas patvirtintas tyrimais ir praktika.

Pagal statistiką, Čekijoje gydymas šiuo metodu duoda 78 % teigiamą efektą ir visiškai nėra šalutinio poveikio.

Neišnešiotas Nėštumas

Neišnešioto nėštumo (persileidimo) patogenezėje didelį vaidmenį vaidina funkciniai stuburo ir kryžkaulinio klubakaulio sąnario (sacroiliaca) sutrikimai, esant normaliam hormoniniam fonui, svarbiausi yra funkciniai kryžkaulinio klubakaulio sąnario (sacroiliaca) blokai, kurių klinikinė reikšmė didėja ilgėjant nėštumo trukmei, taip pat mažojo dubens ir dubens dugno raumenys bei sausgyslės.

Įprastai nėštumo pradžioje kryžkaulinio klubakaulio sąnario (sacroiliaca) skausmas nejaučiamas arba jis yra nežymus. Dažnai tokiais atvejais diagnozuojama urogenitalinė patologija.

Po kurio laiko, po manualinės terapijos kurso, nugaros ir dubens skausmas pradeda nykti. Dubens ir stuburo sąnarių mobilizavimas pašalina dubens raumenų ir sausgyslių disbalansą ir duoda gerų rezultatų.      

Kontraindikacijos

Augliai, ūmios infekcijos, psichiniai susirgimai.

Morpheus8 Skin Treatment

NAUJIENA!!!!!

MORPHEUS8 - Odos Atjauninimas!