Skintech “Skinpen” – tai inovatyvi odos priežiūros procedūra, kuri ne tik padeda pagerinti odos būklę, bet taip pat yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori sumažinti ar netgi pašalinti postaknės randus. Ši aparatinė procedūra yra sukurta remiantis mikrotraumų terapijos principu, kuri stimuliuoja odos regeneraciją ir kolageno gamybą, suteikiant pacientui lygią ir sveiką odą.

“Skinpen” procedūra yra skirta tiems, kurie siekia pagerinti odos būklę ir sprendžia įvairias odos problemas, tokias kaip raukšlės, randai, pigmentacija, didelės poros, grubi ir pažeista oda. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia gaivesnės ir jaunesnės išvaizdos odos.

Viena didžiausių odos problemų- randai po aknės. Postaknės randai gali būti nepatogūs ir erzinantys, dažnai sukelia pacientui psichologinį diskomfortą. Tačiau “Skinpen” procedūra yra puikus būdas susidoroti su šia problema. Mikro-adatų galiukai švelniai perforuoja odą, stimuliuodami odos regeneraciją ir kolageno gamybą. Tai ne tik padeda sumažinti randų matomumą, bet ir pagerina odos tekstūrą ir toną.

Procedūra atliekama naudojant „Skinpen“ prietaisą, kuris, turėdamas mikro-adatinius galiukus, atsargiai perforuoja odą, sukuriant kontroliuojamas mikrotraumas. Tai skatina odos natūralų atsinaujinimą, naujų kolageno skaidulų gamybą, padeda sumažinti aknės randų išvaizdą.

Procedūros metu pacientas gali jausti nedidelį diskomfortą, bet dažniausiai jis yra toleruojamas. Po procedūros gali pasireikšti nedidelis paraudimas ar patinimas, bet tai yra laikina ir paprastai išnyksta per kelias dienas. Rekomenduojama vengti tiesioginių saulės spindulių ir naudoti aukšto SPF kremą po procedūros, kad apsaugotumėte odą.

Vienas iš didžiausių privalumų “Skinpen” procedūros prieš kitas mikro-adatines terapijas yra jo saugumas ir efektyvumas. Adatėlės pasiekia tiksliai numatytą gylį odoje, prietaisas yra sterilus, naudojami vienkartiniai antgaliai.

Visiems, kurie ieško efektyvaus būdo pagerinti odos būklę, atjauninti jos išvaizdą, sumažinti postaknės randus -„Skinpen“ procedūra gali būti puikus pasirinkimas. Procedūra atliekama veidui, kaklui ir dekoltė. Rekomenduojama pakartoti po mėnesio.

Jūsų Specialistas

Morpheus8 Skin Treatment

NAUJIENA!!!!!

MORPHEUS8 - Odos Atjauninimas!