Skintech “SkinPen” – tai inovatyvi odos priežiūros procedūra, kuri ne tik padeda pagerinti odos būklę, bet taip pat yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori sumažinti ar netgi pašalinti postaknės randus. Ši aparatinė procedūra yra sukurta remiantis mikrotraumų terapijos principu, kuri stimuliuoja odos regeneraciją ir kolageno gamybą, suteikiant pacientui lygią ir sveiką odą.

“SkinPen” procedūra yra skirta tiems, kurie siekia pagerinti odos būklę ir sprendžia įvairias odos problemas, tokias kaip raukšlės, randai, pigmentacija, didelės poros, grubi ir pažeista oda. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia gaivesnės ir jaunesnės išvaizdos odos.

Viena didžiausių odos problemų- randai po aknės. Postaknės randai gali būti nepatogūs ir erzinantys, dažnai sukelia pacientui psichologinį diskomfortą. Tačiau “SkinPen” procedūra yra puikus būdas susidoroti su šia problema. Mikro-adatų galiukai švelniai perforuoja odą, stimuliuodami odos regeneraciją ir kolageno gamybą. Tai ne tik padeda sumažinti randų matomumą, bet ir pagerina odos tekstūrą ir toną.

Procedūra atliekama naudojant „SkinPen“ prietaisą, kuris, turėdamas mikro-adatinius galiukus, atsargiai perforuoja odą, sukuriant kontroliuojamas mikrotraumas. Tai skatina odos natūralų atsinaujinimą, naujų kolageno skaidulų gamybą, padeda sumažinti aknės randų išvaizdą. Prieš procedūrą gali būti atliekamas vietinis nuskausminimas specialiu kremu, kad sumažinti procedūros metu jaučiamą nedidelį diskomfortą. Tuomet tepamas specialiai procedūrai skirtas gelis, kuris mikroadatėlėmis suvedamas į paodį. Šių adatėlių pagalba yra suformuojami mikro kanalai odoje, adatėlių greitis siekia 1600 kartų per sekundę. Procedūra greita, trunka apie 30 min (neskaičiuojant nuskausminamojo kremo laikymo trukmės).  Po procedūros veidas gali būti paraudęs, tačiau paraudimo dažniausiai kitą dieną jau nebesimato.

Procedūros metu pacientas gali jausti nedidelį diskomfortą, bet dažniausiai jis yra toleruojamas. Po procedūros gali pasireikšti nedidelis paraudimas ar patinimas, bet tai yra laikina ir paprastai išnyksta per kelias dienas. Rekomenduojama vengti tiesioginių saulės spindulių ir naudoti aukšto SPF kremą po procedūros, kad apsaugotumėte odą.

Vienas iš didžiausių privalumų “SkinPen” procedūros prieš kitas mikro-adatines terapijas yra jo saugumas ir efektyvumas. Adatėlės pasiekia tiksliai numatytą gylį odoje, prietaisas yra sterilus, naudojami vienkartiniai antgaliai.

“SkinPen” aparatas sukurtas JAV ir yra pirmasis FDA patvirtintas mikroadatinis prietaisas, kuriuo pasitiki geriausi pasaulio dermatologai, estetinės medicinos gydytojai bei kiti odos priežiūros specialistai. Trijų žingsnių procedūra vos per 30 min padeda pašalinti randelius, veido ir kaklo raukšles, oda atrodo jaunesnė ir spindi.

Kodėl verta rinktis SkinPen mikroadatainę terapiją?

1. Stimuliuoja kolageno gamybą: “SkinPen” aparate naudojamos smulkios adatėlės, kurios švelniai prasiskverbia į odą ir sukelia mikroskopinius pažeidimus. Tai skatina odos atsinaujinimą iš vidaus ir naujo kolageno gamybą, padedant išlyginti raukšles ir pagerinti odos tekstūrą.

2. Minimalus reabilitacijos laikotarpis: Po procedūros odos atsigavimo laikotarpis yra minimalus. Daugelis pacientų gali grįžti į savo įprastą veiklą be didelių apribojimų jau kitą dieną po procedūros.

3. Tinka spręsti įvairioms odos problemoms: Mikroadatinė terapija su “SkinPen” aparatu yra veiksminga tiek kovojant su spuogais ir jų pėdsakais, tiek su raukšlėmis, odos pigmentacijos sutrikimais ir net randais.

4. Saugu ir efektyvu: “SkinPen” aparatas yra primasis FDA patvirtintas mikroadatinis prietaisas, tai reiškia, kad jis atitinka aukštus saugumo ir veiksmingumo standartus. Taip pat procedūra yra minimaliai invazinė, todėl sumažinama komplikacijų rizika.

5. Atlikti klinikiniai tyrimai, kuriais įrodyta, kad procedūros rezultatai išlieka iki 6 mėnesių.

6. Norimiems rezultatams pasiekti užtenka nuo 1 iki 3 – jų procedūrų.

7. Procedūros metu nenaudojami jokie cheminiai preparatai, karštis ar šaltis.

8. Sukurta ir pagaminta JAV.

Indikacijos:

1. Raukšlėms ir smulkioms raukšlėms mažinti
2. Dėmių bei randų po aknės mažinimas
3. Odos tekstūros pagerinimas
4. Pigmentacijos sutrikimų (pvz., pigmentinių dėmių) korekcija
5. Odos atjauninimas ir sveikos spindinčios odos atkūrimas.

Kontraindikacijos:

1. Aktyvi aknės forma arba kitoks odos uždegimas
2. Žaizdos ar odos pažeidimai procedūros vietoje
3. Herpes
4. Kraujavimo sutrikimai ar į kraujosruvas linkęs odos tipas
5. Nėštumas ir žindymo laikotarpis
6. Žmonėms, kuriems yra padidėjęs jautrumas odos procedūroms.

“SkinPen” – tai 3- -jų žingsnių procesas:

  • UŽDEGIMAS. Sukeliamas sąmoningas “uždegimas”: adatėlės traumuoja odą, suaktyvindamos paciento imuninę sistemą “gintis”. Gavęs tokį signalą, organizmas skatina greičiau gydyti žaizdas, pašalinti nešvarumus, suaktyvinti kraujotaką bei gaminti naujas ląsteles.
  • PROLIFERACIJA. “SkinPen” sukuria mikrožaizdeles, kuriose greitai atkuriamos naujos granuliacinės ląstelės su kolageno baltymais. Be to, vystosi naujas kraujagyslių tinklas.
  • REMODELIAVIMAS. Vyksta žaizdos rekonstrukcija – ji pakeičiama naujais odos audiniais ir kraujagyslėmis, kurias sudaro daug kolageno ir elastino baltymų. Šie baltymai ir yra odos jaunatviškumo pagrindinė priežastis.

 

Mikroadatinė terapija su “SkinPen” aparatu yra puikus pasirinkimas norintiems pagerinti odos būklę be chirurginių įsikišimų ar ilgalaikių reabilitacijos laikotarpių. Tačiau svarbu atsiminti, kad prieš pradedant bet kokią odos procedūrą, svarbu pasikonsultuoti su specialistu, kuris įvertins jūsų individualias poreikius ir galimybes.

Visiems, kurie ieško efektyvaus būdo pagerinti odos būklę, atjauninti jos išvaizdą, sumažinti postaknės randus -„Skinpen“ procedūra gali būti puikus pasirinkimas. Procedūra atliekama veidui, kaklui ir dekoltė. Rekomenduojama pakartoti po mėnesio.

Jūsų Specialistas

Morpheus8 Skin Treatment

NAUJIENA!!!!!

MORPHEUS8 - Odos Atjauninimas!