Celiulitas – tai problema, kuri gali kankinti daugelį moterų, nepriklausomai nuo figūros tipo ar amžiaus. Mūsų Grožio ir Sveikatos Klinika siūlo efektyvias procedūras, kuriomis galima atsikratyti celiulito ir pasigirti gražia bei lygia oda.

Mezoterapija nuo Celiulito su Alidya:

Mezoterapija su Alidya preparatu yra viena iš efektyviausių priemonių kovojant su celiulitu. Šis preparatas skatina riebalų ląstelių tirpimą, padeda sumažinti raukšles ir gerina odos tekstūrą. Procedūra atliekama taikant specialų mikroinjekcijų metodą, kuris leidžia veikliosioms medžiagoms tiesiogiai patekti į problemines sritis.

Kūno Procedūros su “CryoDerm Prestige”:

Klinikoje taip pat teikiame kūno procedūras nuo celiulito su naujos kartos aparatu “CryoDerm Prestige”. Šis įrenginys naudoja inovatyvią krio terapiją, kurios metu yra derinamas vakuumas, šaltis ir radio dažniai. Tai ne tik sumažina celiulitą, bet ir pagerina odos elastingumą bei tonusą.

Efektyviausiems rezultatams pasiekti dažnai rekomenduojame derinti procedūras tarpusavyje, pvz. atliekama mezoterapija, po savaitės- aparatinė procedūra. Taip sudėliojamas itin gerus rezultatus sąlygojantis procedūrų nuo celiulito kursas.

Dažniausiai Užduodami Klausimai (DUK)

Rezultatai gali skirtis priklausomai nuo individualių kūno savybių. Daugeliui klientų pastebimi pirmieji pokyčiai jau po kelių sesijų.

Mezoterapija su Alidya daugeliui klientų yra šiek tiek skausminga. “CryoDerm Prestige” procedūra gali sukelti lengvą diskomfortą, tačiau dauguma klientų ją įvertina kaip labai toleruotiną.

Procedūros nuo celiulito Grožio ir Sveikatos Klinikoje – tai veiksmingi būdai atsikratyti nepageidaujamo celiulito ir pasigirti lygia bei gražia oda. Mezoterapija su Alidya ir kūno procedūros su “CryoDerm Prestige” aparatu – tai modernios ir efektyvios priemonės, kurios padės pasiekti norimus rezultatus.

Kviečiame registruotis procedūroms nuo celiulito jau dabar.

Jūsų specialistas

Morpheus8 Skin Treatment

NAUJIENA!!!!!

MORPHEUS8 - Odos Atjauninimas!