Osteopatija yra natūrali terapinė praktika, skirta atkurti kūno funkcionalumą. Jos pagrindinis tikslas – pašalinti skausmą, gerinti judėjimo laisvę ir skatinti bendrą gerovę.

Svarbiausias osteopatijos gydymo principas- kūnas veikia harmonijoje kaip bendra visuma, neskaidomas atskiromis dalimis, todėl gydymas turi būti harmoningai kompleksiškas.

Gydytojas Gija Amkoladze, Vilniaus osteopatas, yra aukštos kvalifikacijos ilgametę patirtį turintis manualinės terapijos bei osteopatijos specialistas, specializuojantis kūno funkcijų atkūrimo ir skausmo malšinimo srityje. Gija Amkoladze naudoja švelnų spaudimą, traukimą ir kitas technikas, kad atkurtų sąnarių, raumenų ir kaulų pusiausvyrą.

Kada Verta Kreiptis Į Osteopatą?

Nugaros Skausmai: Osteopatas gali padėti įveikti įvairius nugaros skausmus, įskaitant juosmens, kaklo ar krūtinės dalies srities negalavimus.

Sportinės Traumos: Po traumų ar sportinių sužalojimų osteopatas gali padėti atkurti judėjimo laisvę ir sumažinti skausmą.

Galvos Skausmai ir Migrena, Nemiga: Osteopatija gali būti naudinga tiems, kurie kenčia nuo galvos skausmų ir migrenos.

Skausmai Sąnariuose, stubure (osteochondrozė)

  • Radikulitai, Išvaržos
  • Neurozės Funkcinė Hipertenzija
  • Nerimas, Depresija

Dažniausiai Užduodami Klausimai (DUK)

Osteopatija gali būti naudinga daugeliui žmonių, tačiau prieš pradedant gydymą svarbu pasikonsultuoti su specialistu.

Gydymo trukmė priklauso nuo problemos sudėtingumo. Daugeliui pacientų jau po kelių sesijų pastebimas pagerėjimas. Dažnu atveju reikia atlikti 10 ir daugiau procedūrų kursą.

Prieš pradedant gydymą, Gija atlieka išsamų paciento tyrimą, kad išvengtų galimų kontraindikacijų. Gydymas neatliekamas, jei pacientas turi onkologinių susirgimų, psichinių ligų, karščiuoja, yra patyręs traumą (gydoma tik atlikus rentgeno tyrimą), esant pažengusiai osteoporozei, esant giliųjų venų trombozei.

Jūsų Specialistas

Morpheus8 Skin Treatment

NAUJIENA!!!!!

MORPHEUS8 - Odos Atjauninimas!