Gydytojas ortopedas, turintis 22 metų patirtį visų rūšių traumų (lūžių), sporto traumų, pėdų chirurgijos, vaikų ortopedinių ligų, klubų ir sąnarių išnirimų, kineziterapijos ir sporto medicinos, chiropraktikos srityse.

 

Ortopedas, besidomintis įvairių rankų ir pėdų ligų bei deformacijų medicininiu ir chirurginiu gydymu. Kitos specialybės-ortopedinė chirurgija, artroskopinė chirurgija, peties alkūnės chirurgija, rankų chirurgija, klubo ir kelio rekonstrukcija, traumų ir lūžių chirurginis valdymas, sporto medicina, traumų prevencija.

 

Daugiau nei 10 pastarųjų metų gydytojas dirbo Danijos Odense miesto Universitetinėje ligoninėje Ortopedijos skyriuje ortopedu chirurgu, buvo atsakingas už rankų, pečių/alkūnių traumas, atlikinėjo artroskopiją bei gydė kitas ligas. Daug metų dirbo ortopedijos srityje tiek su vaikais, tiek su suaugusiais pacientais, sergančiais ortopedinėmis ligomis.

 

Mūsų klinikoje gydytojas ortopedas Vidminas Ramoška gydo sporto traumas Endoret PRGF plazmos injekcijomis į sąnarius, taip pat injekuoja hialurono rūgšties preparatus greitesniam gijimui skatinti, atlieka skausmo blokadas.

 

Išsilavinimas:
2001 m. – Ortopedas chirurgas, vaikų ortopedas chirurgas, Kauno Medicinos Universitetas
2007 m. – Ortopedo chirurgo specialisto pažymėjimas, Danija
2010 m. – Ortopedo chirurgo specialisto pažymėjimas, Švedija
2011 m. – Ortopedo chirurgo specialisto pažymėjimas, Norvegija

Jūsų Specialistas

Morpheus8 Skin Treatment

NAUJIENA!!!!!

MORPHEUS8 - Odos Atjauninimas!