“Grožio ir sveikatos klinika” siūlo aukščiausio lygmens odos priežiūros paslaugas, naudodama garsiosios Obagi medical kompanijos produkciją. Ši medicininio lygmens kosmetika yra ne tik tinkama namų priežiūrai, bet ir naudojama profesionaliose procedūrose.

Obagi Medical: Medicininio Lygmens Kosmetika

Obagi medical kompanija žinoma pasaulyje dėl savo aukštos kokybės ir veiksmingumo. Jų produkcija yra sukurta taip, kad atitiktų aukščiausius medicininius standartus. Tai reiškia, kad kiekvienas produktas yra įkvepiantis, o kartu ir efektyvus.

Obagi kosmetikos linija yra plati ir skirta įvairioms odos problemoms spręsti. Nuo spuogų, post aknės randų iki senėjimo požymių- Obagi turi sprendimą kiekvienam.

Medicininio Lygmens Kosmetika Namams ir Profesionaliam Naudojimui

Vienas iš Obagi pranašumų yra tai, kad ši kompanija siūlo produkciją, tinkamą tiek namų priežiūrai, tiek profesionaliems grožio specialistams. Tai reiškia, kad galite mėgautis aukščiausios kokybės odos priežiūra ne tik klinikoje, bet ir savo namuose.

Obagi Express Procedūros: Greitas Ir Efektyvus Grožio Atnaujinimas

Obagi taip pat siūlo greitas ir efektyvias procedūras, kurios suteikia stulbinančių rezultatų vos per vieną vizitą. Tai puiki galimybė tiems, kurie nori greito ir pastebimo grožio atnaujinimo.

Rūgštinė Obagi Blue Peel Radiance Procedūra: Švytinti Oda akimirksniu

Viena iš populiariausių Obagi procedūrų yra rūgštinė Radiance procedūra. Ji padeda išlyginti odą, pašalinti tamsias dėmes ir pagerinti jos tekstūrą. Ši procedūra suteikia švytinčią, jaunatvišką, patrauklią odą.

Blue Peel Radiance- vienintelis veido pilingas salicilo rūgšties pagrindu, sujungiantis tris stiprias rūgštis, kurios nušveičia negyvas odos ląsteles. Jau po pirmos procedūros išlygina ir akivaizdžiai atkuria odos tekstūrą, padeda pagerinti bendrą veido spalvą .

Jau po pirmos procedūros oda spindi, tampa stangresnė, lygesnė, skaistesnė. 4–6 pilingo procedūrų kursas užtikrina geriausius rezultatus.

Indikacijos:

 • Aknė ir post aknės randai
 • Fotosenėjimas
 • Pigmentacija
 • Išsiplėtusios poros
 • Nelygi odos spalva bei tekstūra

Kontraindikacijos:

 • Aktyvi herpes stadija
 • Žaizdos ar stiprus įdegis
 • Nėštumas, žindymas
 • Dermatitas, uždegiminė rožinė
 • Roaccutane vaistų vartojimas (po šių vaistų vartojimo nutraukimo turi praeiti bent 3 mėn, norint atlikti šią procedūrą);
 • Alergija aspirinui

Dažniausiai Užduodami Klausimai (DUK)

Taip, Obagi siūlo produkciją, skirtą įvairiems odos tipams ir problemoms.

Rezultatai gali skirtis priklausomai nuo paciento odos būklės ir procedūros, tačiau dauguma pacientų pastebi pastebimus pokyčius jau po pirmo vizito.

Obagi procedūros ir produktai yra aukščiausios kokybės odos priežiūros pasirinkimas. Jų veiksmingumas plačiai žinomas  klientams iš viso pasaulio. Jei norite patirti šias aukščiausios kokybės procedūras, susisiekite su “Grožio ir sveikatos klinika” jau šiandien!

Jūsų Specialistas

Morpheus8 Skin Treatment

NAUJIENA!!!!!

MORPHEUS8 - Odos Atjauninimas!