Nugaros odos valymas- sparčiai populiarėjanti kosmetologinė procedūra tiek tarp vyrų, tiek tarp moterų, įvairaus amžiaus grupėse.

Aplinkos tarša, netinkama mityba, hormoniniai sutrikimai, stresas- viskas neigiamai veikia organizmą, o oda signalizuoja apie šiuos pokyčius bei prašo pagalbos.

Grožio ir Sveikatos Klinika Vilniuje siūlo aukščiausios kokybės nugaros odos valymo procedūras, naudojant medicininės kosmetikos priemones, tokias kaip Obagi medical ir AlumierMD, kurios užtikrina geriausius rezultatus.

Nugaros Odos Valymo Procedūros Eiga

Nugaros odos valymas prasideda švelniais valikliais, kurie pašalina nešvarumus ir riebalus. Toliau naudojamos specializuotos priemonės, skirtos atnaujinti ir drėkinti odą, suteikiant jai gyvybingumo ir švytėjimo.

Dažniausiai Užduodami Klausimai (DUK)

Nugaros odos valymas yra komfortiška procedūra, sukurta taip, kad jūs jaustumėtės patogiai ir atsipalaidavę. Mechaniniu būdu valant užsikimšusias poras, gali jaustis momentinis skausmas, bet jis greitai praeina.

Rezultatai gali skirtis priklausomai nuo odos būklės, tačiau dažniausiai rekomenduojama atlikti procedūras periodiškai, kas 4-6 savaites. Dažnais atvejais, jeigu problema nėra užsitęsusi, gražiam rezultatui pakanka ir vienos procedūros.

Nugaros odos valymas su medicinine kosmetika suteikia ne tik vizualinį grožį, bet ir prisideda prie odos sveikatos. Obagi medical ir AlumierMD kompanijų produktai garantuoja, kad jūsų oda gaus geriausią galimą priežiūrą. Tinkamų odos priežiūros priemonių rinkinį kosmetologė taip pat pasiūlys turėti ir namuose, sudėlios būtiniausių priemonių krepšelį.

Nugaros odos valymas yra puikus būdas suteikti jūsų odai tai, ko ji nusipelno – švytėjimo, gyvybingumo ir jaunatviškumo. Apsilankykite Grožio ir Sveikatos Klinikoje Vilniuje ir leiskite mums padėti jums rūpintis savo oda iš pamatų.

Jūsų Specialistas

Morpheus8 Skin Treatment

NAUJIENA!!!!!

MORPHEUS8 - Odos Atjauninimas!