Kobido masažas – tai išskirtinis veido masažo metodas, siekiantis ne tik palengvinti įtampą, bet ir atkurti odos jaunatviškumą bei grožį. Mūsų klinikos specialistės, turinčios tinkamą kvalifikaciją ir baigusios kobido masažo kursus, siūlo šią unikalią procedūrą Vilniuje.

Kas yra Kobido Masažas?

Kobido masažas – tai senovinė Japonijos masažo technika, kurios metu sukuriamas subtilus veido odos tonizavimas. Šis masažas ne tik skatina kraujo apytaką, bet ir stimuliuoja veido raumenis, padeda sumažinti įtampą ir atpalaiduoti visą veido plotą.

Kaip Atliekamas Kobido Masažas?

Masažo metu specialistė naudoja specialiai pritaikytus judesius, kurie yra derinami taip, kad būtų pasiektas optimalus poveikis. Švelnus paspaudimų ir trinties judesių derinys padeda veido raumenims atsipalaiduoti, o odai – atsikratyti įtampų ir toksiškų medžiagų.

Kokias Problemas Sprendžia Kobido Masažas?

  • Padeda sumažinti raukšleles
  • Gerina odos tonusą ir elastingumą
  • Skatina sveiką kraujotaką ir limfos srautą
  • Mažina patinimus ir paraudimus

Dažniausiai Užduodami Klausimai (DUK)

Taip, šis masažas tinkamas visiems veido tipams ir odos būklėms. Specialistė atidžiai vertina kiekvieno paciento poreikius ir individualiai pritaiko procedūrą.

Sesijos paprastai užtrunka apie 60-90 minučių, priklausomai nuo paciento būklės ir poreikių.

Ne, tačiau specialistė gali rekomenduoti tam tikrą odos valymo ir drėkinimo priemonę, kad procedūra būtų dar efektyvesnė.

Kobido masažas yra išskirtinis būdas pagerinti veido odos būklę ir atrodyti jaunatviškai. Mūsų klinikos profesionalios kosmetologės, turinčios tinkamą kvalifikaciją, meistriškai atlieka šią procedūrą. Įsitikinkite, kad jūsų oda gauna tik geriausią priežiūrą. Kreipkitės į mūsų kliniką Vilniuje ir išbandykite šį išskirtinį masažą jau šiandien!

Jūsų Specialistas

Morpheus8 Skin Treatment

NAUJIENA!!!!!

MORPHEUS8 - Odos Atjauninimas!