Prasidėjęs ruduo simbolizuoja ne tik naujų darbų ir mokslų pradžią, bet ir daugiau kosinčių bei čiaudinčių aplinkinių.

Pastebėjimai ir įžvalgos iš darbo praktikos

Nors lietuviams išties labai trūksta tam tikrų vitaminų, neatsakingas jų vartojimas gali sukelti skaudžias pasekmes nuo alergijos iki organų pažeidimų. 

Rūpindamasi jūsų sveikata ir norėdama padėti tinkamai pasiruošti šaltajam sezonui, dalinuosi svarbia informacija. 

Kaip atsakingai vartoti vitaminus, kad šie būtų naudingi, o ne žalingi?

Lietuviams, kaip ir daugeliui šiaurės valstybių gyventojų, dažniausiai trūksta vitamino D. Pakankamos šio vitamino atsargos gali padėti lengviau apsisaugoti nuo rudenį plintančių kvėpavimo takų infekcijų. 

Nors atrodo, kad vasara palepina saulėtomis dienos, tačiau dažnu atveju to neužtenka ir pakankamam šio vitamino kiekiui užtikrinti gali prireikti papildų. 

Per didelis vitaminų vartojimas – pavojus sveikatai, vitaminų naudojimas prisideda prie geresnės savijautos, tačiau svarbu nepamiršti, kad per didelis jų kiekis gali būti žalingas sveikatai. 

Dažniausiai gali pasireikšti alerginė reakcija, t.y. įvairūs odos bėrimai, niežulys, pasiekus toksines dozes, sutrikti virškinimo sistema, atsirasti pykinimas, vėmimas, sunkiais atvejais ir organų pažeidimai. 

Svarbu paminėti ir tai, kad vitaminai gali sąveikauti su jau vartojamais vaistais ar turėti įtakos nėštumui (didelės vitamino A dozės gali sukelti vaisiaus pažeidimus), tad šio papildo išvis nerekomenduojama vartoti nėštumo laikotarpiu. 

Atkreipdama dėmesį, noriu paminėti ir apie vietiškai naudojamą, visų moterų pamiltą odos būklės gerinimui preparatą Retinolį (vitamino A forma). 

Į įspėjimą klientui, kad nepasitarus su gydytoju ar sveikatos specialistu vartojant bet kokius papildus sau galima ne padėti, o stipriai pakenkti. 

Apie Vitaminus MITAI

Kraujo tyrimai tiksliausiai parodo, kokių medžiagų trūksta žmogaus organizmui, tačiau šiuolaikinis žmogus yra skubantis ir ne visada atranda laiko užsiregistruoti kraujo tyrimams. 

Ar vitaminų papildai gali atstoti maistą?

Taip TIKRAI NĖRA, geriausiai maisto medžiagos mūsų organizmas įsisavina su maistu.

Ar vitaminai negali pakenkti?

NETIESA, žmonės vartodami daug įvairių vitaminų kompleksų neįvertina jų sudėties, dėl to didėja perdozavimo rizika.

Sezoninės daržovės ir vaisiai yra vitaminų šaltinis

Rekomenduojama vartoti sezoninius vaisius ir daržoves, nes šie turi daugiau mums reikiamų vitaminų ir yra kokybiškesni.

Jiems reikia kur kas mažesnio techninio apdirbimo nei nesezoniniems atgabentiems iš kito pasaulio krašto.

Sezoniniai maisto produktai išsaugo daugiau savo maistingųjų savybių. 

SkinMed grožio ir sveikatos klinikoje siūlome savo klientams pasinaudoti sveikatos ir grožio specialistų konsultacijomis.

Jų metu patyrę gydytojai gali paskirti reikiamus tyrimus, išrašyti reikiamus vaistus ir atlikus kraujo tyrimus rekomenduoti tinkamus papildus. 

Įvertinus sveikatos priežiūros specialistui, atlikti kokybiškas odos būklės gerinimo procedūras ir priskirti dermatologinės kosmetikos veiksmingą ir saugią namų odos priežiūrą. 

Sveikatos ir grožio specialistė Jolanda Haffar 

“SkinMed” Sveikatos ir Grožio klinika,

Gedimino pr. 47, Vilnius

Morpheus8 Skin Treatment

NAUJIENA!!!!!

MORPHEUS8 - Odos Atjauninimas!