Akupunktūros gydytoja
Trumpa informacija

Medicininės akupunktūros specialistė gydytoja Nadja Gircis Satyro "SkinMed" Sveikatos ir Grožio Klinikoje dirba nuo 2019 metų. Visą šį laiką Nadja nuoširdžiai populiarina gydymą akupunktūra, turi daug išgytų laimingų bei lojalių pacientų, yra gerbiama akupunktūros dėstytoja.

Medicininės akupunktūros specialistė, dar vadinama gydytoja akupunktūristė, gydytoja Nadja Gircis Satyro yra sveikatos priežiūros specialistė, derinanti medicininį išsilavinimą ir akupunktūros žinias. Ji yra licencijuota gydytoja ir urologė, integruojanti akupunktūrą į išsamius sveikatos priežiūros planus, padedanti pacientams malšinti skausmą, gerinti sveikatą ir gerinti gyvenimo kokybę taikant holistinį požiūrį į mediciną.

Šalia savo klinikinių pareigų gydytoja Nadja Gircis Satyro aktyviai tobulinasi, dalyvaudama tarptautiniuose kursuose ir konferencijose anglų, portugalų, ispanų ir vokiečių kalbomis, taip pat lietuvių kalba. Šios galimybės leidžia jai nuolat sekti naujausius akupunktūros metodų pasiekimus, mokslinių tyrimų rezultatus ir integracinės medicinos metodus iš viso pasaulio. Būdama informuota ir palaikydama ryšius su pasauline akupunktūros bendruomene, ji gali veiksmingai prisidėti prie akupunktūros, kaip gerbiamos ir įrodymais pagrįstos medicinos specialybės, plėtros.

Nuo 2021 m. Nadja yra Didžiosios Britanijos medicininės akupunktūros draugijos (BMAS) mentorė, o nuo 2023 m. dėsto akupunktūrą Klaipėdos universitete.

2019 m. –  Vakarų medicininė akupunktūra, BMAS, JK

2014 – 2018 m. –  Urologijos rezidentūra, Vokietija

2009 – 2014 m. –  Chirurgijos ir bendrosios praktikos gydytojos rezidentūra, JK

2008 m. – Medicinos gydytojos bakalauro diplomas, Santos Medicinos Fakultetas (Faculdade de Ciencias Medicas de Santos), Brazilija

Morpheus8 Skin Treatment

NAUJIENA!!!!!

MORPHEUS8 - Odos Atjauninimas!