Trumpa informacija

Gydytojos gyvenimas sukasi apie vieną iš moteriškiausių veido dalių – lūpas. Jos nuomone, gražios, estetiškai atrodančios lūpos – kiekvienos moters teisė.

Per 2 metus pavyko sukurti savo idealių lūpų formulę – išraiškingesnis kontūras ir elegantiškas putlumas, kuri tapo jau daugiau nei 2000 moterų palydove.

Atlikdama estetines procedūras, niekada nesiekiu keisti žmogaus bruožų, bet stengiuosi padėti pabrėžti individualumą ir pakoreguoti tai, kas trukdo pamilti save.

Labai džiaugiuosi, kad šiuolaikinėje estetinėje medicinoje įsitvirtina aparatinės procedūros, o jų derinimas su injekcijomis duoda stulbinančius rezultatus.

Labai vertinu komandinį darbą, nes bendradarbiaudamas su kolegomis, gali suteikti pacientui geriausią įmanomą paslaugą.

Gydytoja atlieka lūpų putlinimo, plaukų ir veido mezoterapiją, biorevitalizaciją, redermalizaciją, botulino toksino injekcijas mimikos raukšlių korekcijai, padidėjusio prakaitavimo gydymo, kramtomojo raumens atpalaidavimo botulino toksinu procedūras, PROFHILO , JALUPRO injekcijas, HIFU neinvazinį veido odos patempimą .

Gydytoja yra Julie Horne mokinė, tobulinosi individualiuose botulino, biorevitalizacijos ir lūpų putlinimo kursuose Lenkijoje, “hands-on” kursuose Poznanėje.

Gydytoja nuolat atnaujina žinias stažuotėse Lietuvoje bei kasmetiniuose pasauliniuose estetinės medicinos kongresuose Prancūzijoje, Bulgarijoje, Kroatijoje ir kt.

Morpheus8 Skin Treatment

NAUJIENA!!!!!

MORPHEUS8 - Odos Atjauninimas!