Veido oda yra viena iš pirmųjų vietų, kuriose pasireiškia laikui bėgant vykstantys pokyčiai. Tačiau, norint išlaikyti jaunatviškumą ir šviežumą, nereikia griebtis radikalių sprendimų. Grožio ir Sveikatos Klinika siūlo inovatyvias veido liftingo procedūras, kurios padeda atkurti natūralų grožį be chirurginių įsikišimų.

Hialurono Rūgšties Užpildai – Natūralus Veido Kontūravimas

Hialurono rūgštis yra natūrali medžiaga, kuri randama mūsų organizme. Jos įvedimas padeda atkurti odos struktūrą, mažina raukšles ir suteikia veidui jaunatvišką išvaizdą. Hialurono injekcijomis galima gražiai formuoti veido kontūrą, padailinti kai kurias formas.

Radiesse Kalcio Injekcijos – Užpildykite Raukšles ir Pagerinkite Odos Elastingumą

Radiesse yra inovatyvus būdas pagerinti veido kontūrus. Pagrįstas kalcio hidroksiapatitu, šis produktas padeda atkurti kolageno gamybą ir pagerinti odos elastingumą.

HIFU Procedūra – Pakelkite Veido Kontūrus Be Chirurginių Įsikišimų

HIFU procedūra naudoja ultragarsinę energiją, kuri prasiskverbia į gilesnes odos sluoksnius, stimuliuodama kolageno gamybą. Tai puikus būdas pasiekti veido kontūrų pakėlimą ir grakštumą be chirurginių operacijų.

PRP Plazmoliftingo Terapija Endoret Gel – Natūralus Odos Atsinaujinimas

PRP natūralūs odos užpildai Endoret Gel-  naudojant Jūsų pačių kraują, praturtintą trombocitais, ne tik skatinamas audinių atsinaujinimas, bet taip pat specialiu būdu apdorojus plazmą, gaunami natūralūs užpildai. Šie užpildai suleidžiami į tam tikras veido vietas, formuojant norimą formą, kontūrą.

PRX-T33 Procedūra – Odos Perkėlimas Dermos lygyje

PRX-T33 yra inovatyvus būdas atjauninti odą, kuris nereikalauja injekcijų ar chirurginių įsikišimų. Jis padeda pagerinti odos tekstūrą, sumažinti raukšles ir suteikia sveiką švytėjimą. Tai biorevitalizacija be adatų, veido kontūravimas bei odos kokybės gerinimas.

Dažniausiai Užduodami Klausimai (DUK)

Dauguma iš šių procedūrų yra švelnios ir be skausmo. Specialistai gali naudoti specialius metodus, kad sumažintų diskomfortą.

Atsigavimo laikas priklauso nuo pasirinktos procedūros ir gali skirtis. Dauguma pacientų gali grįžti į įprastą veiklą be didelio laiko praradimo.

Tai priklauso nuo individualių poreikių. Dauguma pacientų pastebi rezultatus po kelių sesijų.

Veido liftingas Grožio ir Sveikatos Klinikoje yra subalansuotas būdas pasiekti natūralų jaunatviškumą ir grožį. Mūsų aukštos kvalifikacijos specialistai naudoja pažangiausias procedūras, kad kiekvienas pacientas galėtų jaustis puikiai ir būtų patenkintas išgautais rezultatais.

Jūsų Specialistas

Morpheus8 Skin Treatment

NAUJIENA!!!!!

MORPHEUS8 - Odos Atjauninimas!