Siekiant išlaikyti odos jaunatviškumą ir stangrumą, svarbu pasirinkti tinkamą procedūrą. Grožio ir Sveikatos Klinika pristato inovatyvią PRX T33 procedūrą, kuri yra sukurta TCA rūgšties pagrindu- procedūra neinvazinė, skvarbių ingredientų dėka produktas patenka tiesiai į dermą ir ten ją stimuoliuoja, skatinant kolageno gamybą bei fibroplastų atsinaujinimą.

Procedūros Eiga

PRX T33 procedūra yra greita, neinvazinė procedūra, kuri padeda atkurti odos jaunatviškumą naudojant specialią formulę, praturtintą TCA rūgštimi ir kitomis veikliomis medžiagomis.

Šis preparatas yra švelniai įtrinamas į odą, skatinant natūralius odos atsinaujinimo procesus. Visa procedūra trunka apie 30-45 minučias, o pacientai gali nedelsdami grįžti prie savo įprastų veiklų.

Kaip Veikia PRX T33?

PRX T33 procedūra remiasi unikalios formulės, praturtintos TCA rūgštimi, aplikavimu ant teisingai paruoštos odos. Šios medžiagos stimuliuoja kolageno gamybą ir padeda atnaujinti odos struktūrą, atkuriant jaunatvišką švytėjimą. Ilgainiui oda stangrėja, gerėja jos kokybė.

Kodėl Verta Rinktis PRX T33?

Natūralus Atsinaujinimas: Procedūra aktyvina odos natūralius atsinaujinimo mechanizmus, todėl rezultatai atrodo labai natūralūs.

Be Chirurginių Įsikišimų: PRXT33 procedūra nereikalauja injekcijų ar chirurginių operacijų, todėl atsigavimo laikas yra minimalus.

Tinkama Visoms Odos Tipams: Procedūra tinka įvairioms odos tipams ir problemoms, nuo pigmentacijos iki raukšlių.

Dažniausiai Užduodami Klausimai (DUK)

Dauguma pacientų jaučia tik švelnų dilgčiojimą, kuris greitai praeina.

Rezultatai gali skirtis priklausomai nuo individualių poreikių. Dauguma pacientų pastebi pagerėjimą po kelių sesijų. Rekomenduojamas procedūrų kursas- 4-6 procedūros, atliekant kas maždaug 10 dienų.

Ne. Pacientai gali nedelsdami grįžti prie savo įprastų veiklų. Laikinas veido paraudimas praeina per 15-30 min.

PRX T33 procedūra Grožio ir Sveikatos Klinikoje yra puikus būdas atnaujinti odos jaunatviškumą natūraliu ir subtiliu būdu.

Mūsų  specialistai su malonumu padės jums pasirinkti tinkamiausią sprendimą jūsų grožiui išryškinti. Procedūra greita, neskausminga, itin efektyvi bei rezultatai matomi iš karto.

Jūsų Specialistas

Morpheus8 Skin Treatment

NAUJIENA!!!!!

MORPHEUS8 - Odos Atjauninimas!