Natūralūs veido užpildai – tai išskirtinis būdas subtiliai paryškinti Jūsų grožį ir atgaivinti veido odą. Mūsų Grožio ir Sveikatos Klinikos gydytojai Vilniuje naudoja pažangią Endoret Gel technologiją, leidžiančią pasiekti ypatingus rezultatus.

Natūralūs Endoret Gel veido užpildai yra geriausia alternatyva hialurono rūgšties užpildams. Procedūra ypač populiari tarp pacientų, kurie nori efektingo atjauninimo rezultato, bet nesiryžta hialurono injekcijoms.

Endoret Gel: Kraujo Plazma, Kurianti Natūralius Veido Užpildus

Procedūra prasideda išskirtiniu žingsniu – kraujo plazmos paėmimu iš Jūsų organizmo. Naudojant specialią Endoret Gel technologiją, ši plazma yra perdirbama ir išgaunamas gelis, kuriuo užpildomos raukšlės bei atliekama odos biostimuliacija.

Veido užpildai Endoret Gel taikomi ne tik raukšlių užpildymui, bet ir skatinti veikti vidinius odos atjauninimo mechanizmus, medžiagų apykaitos procesus, atstatyti odos imunitetą.

Natūralūs veido užpildai Endoret Gel turi tiek visas plazmos, tiek užpildų savybes. Jis ne tik skatina odą atsinaujinti, bet ir užpildo raukšles, didino odos apimtį, puikiai tinka veido modeliavimui, randų korekcijai.

Natūralių veido užpildų Endoret Gel savybės:

Autologinis- išgautas naudojant tik paciento kraują, todėl nepasireiškia jokios žinomos šalutinės ar atmetimo reakcijos

Bioaktyvus- aktyvūs augimo faktoriai stimuliuoja nuosavo hialurono ir kolageno gamybą, pacientas gali džiaugtis sveikesne oda

Didelis infiltruojamos medžiagos tūris- vienos procedūros metu išgaunama 3-6 ml medžiagos, todėl galima kompleksiškai taisyti ar koreguoti kelias zonas, visiškai natūraliai atlikti 3D veido modeliavimą, užpildyti nepageidaujamas raukšles

Didelis klampumas leidžia užpildyti net ir gilias raukšles

Lengvai paruošiamas- paruošimas užtrunka apie 30 min, todėl pacientas nesugaiš daug laiko

Universalus- galima paruošti skirtingų biomechaninių savybių (skirtingo klampumo) produktus, atsižvelgiant į raukšlių gylį, norimą pasiekti rezultatą

Puikiai integruojasi audiniuose- natūralūs veido užpildai Endoret Gel nemigruoja, natūraliai prisijungia prie poodinių audinių.

Dažniausiai Užduodami Klausimai (DUK)

Natūralūs veido užpildai suteikia ilgalaikius rezultatus, trunkančius nuo 12 iki 24 mėnesių. Tai priklauso nuo individualių organizmo savybių.

Prieš pradedant procedūrą, veido odą švelniai užtirpiname specialiu anestetiku, todėl klientai jaučia tik lengvą diskomfortą.

Natūralūs veido užpildai su Endoret Gel technologija mūsų Grožio ir Sveikatos Klinikose Vilniuje – tai subtilus būdas paryškinti Jūsų grožį ir atgaivinti veido odą. Tai inovatyvus sprendimas, kurį gydytojai naudoja siekdami suteikti Jums natūralią, jaunatvišką išvaizdą.

Natūralūs Veido Užpildai Kainos

  • Natūralūs užpildai “Endoret Gel” – 500€
  • Natūralūs užpildai “Endoret Gel” + MesoWharton/MesoXanthin – 600€

Jūsų specialistas

Morpheus8 Skin Treatment

NAUJIENA!!!!!

MORPHEUS8 - Odos Atjauninimas!