Akys- sielos veidrodis. Akių zonos grožis yra neatsiejama mūsų bendros išvaizdos dalis. Tačiau laikui bėgant, oda šioje srityje gali prarasti elastingumą, atsirasti raukšlių ir patamsėti.

Grožio ir Sveikatos Klinika siūlo pažangias procedūras akių zonai, kurios suteiks jums jaunystės žvilgsnį ir natūralų šviežumą bei skaistumą.

Mezoterapija: Gyvybinė Akių Zonos Energetika

Mezoterapija – tai procedūra, kurios metu į odą įvedamos mažos dozės natūralių medžiagų, kurios padeda atkurti ląstelių funkcijas ir praturtina jas reikalingais elementais. Tai puikus būdas akių zonai suteikti reikalingą drėgmę ir atstatyti jos natūralų blizgesį.

Paakių mezoterapijai naudojame Fillmed by Filorga NCTF kokteilius, ABG Lab kompanijos MesoEye, MesoWharton produktus.

Biorevitalizacija: Akių Zonos Atnaujinimas iš vidaus

Biorevitalizacijos procedūroje naudojama hialurono rūgštis, kurios savybės sustiprina odos elastingumą ir drėgmės sulaikymą. Ši procedūra suteikia akių zonai gaivesnę ir sveikesnę išvaizdą, mažinant raukšles ir šalinant odos sausumą.

Hialurono Rūgšties Užpildai: Natūralus Akių Zonos Atstatymas

Hialurono rūgštis – tai natūrali medžiaga, kuri randama mūsų organizme. Jos įvedimas padeda atkurti odos struktūrą, mažina raukšles ir suteikia akių zonai jaunatvišką išvaizdą.

HIFU Procedūra: Nechirurginis Pakėlimas ir Atjauninimas

HIFU procedūra naudoja ultragarsinę energiją, kuri prasiskverbia į gilesnius odos sluoksnius, skatinant kolageno gamybą. Tai puikus būdas pasiekti akių zonos pakėlimą ir glotnumą be chirurginio įsikišimo. Klinikoje HIFU procedūra atliekama su aukščiausios klasės ULTRAFORMER III aparatu.

PRP Plazmoliftingo Terapija: Natūralus Audinių Atsinaujinimas

PRP terapijoje naudojamas Jūsų pačių kraujas, praturtintas trombocitais, kurie skatina audinių atsinaujinimą. Tai yra natūralus būdas pagerinti odos tekstūrą ir spalvą akių zonoje.

Dažniausiai Užduodami Klausimai (DUK)

Dauguma iš šių procedūrų yra neinvazinės ir švelnios. Prieš invazines paakių atjauninimo procedūras naudojami vietiniai anestetikai, kad sumažinti diskomfortą.

Atsigavimo laikas priklauso nuo pasirinktos procedūros. Dauguma pacientų gali grįžti į įprastą veiklą be didelio laiko praradimo. Po akių zonos atjauninimo procedūros gali atsirasti nedidelės mėlynės, patinimas, dūrių žymės, bet visi šie simptomai labai greitai praeina (iki savaitės).

Tai gali skirtis priklausomai nuo individualių poreikių, tačiau dažniausiai rezultatai tampa pastebimi po kelių sesijų.

Akių zonos atjauninimas Grožio ir Sveikatos Klinikoje yra individualiai pritaikytas būdas suteikti Jūsų veidui jaunystės žvilgsnį. Mūsų aukštos kvalifikacijos specialistai naudoja pažangiausias procedūras, kad padėtų Jums pasiekti natūralų grožį ir pasitikėjimą savimi.

Akių Zonos Atjauninimas Kainos: Nuo 85€

  • Paakių Mezoterapija Su Nano Adatėlėmis – 85€
  • Patamsėjusių Paakių Korekcija XELA REDERM 1,1% Electri – 175€
  • Smulkių Raukšlelių (Žąsies Kojelių) Naikinimas (FINE LINE) – 200€
  • Raukšlių Aplink Akis Korekcija MesoEye C71 – 220€
  • Smulkių Raukšlėlių Aplink Akis Naikinimas TEOSYAL RHII (1 Ml) – 250€
  • “Pluryal Silk” Polinukleotidų Injekcijos Patamsėjusiems, Tinstantiems Paakiams – 280€
  • Įdubusių Paakių Korekcija Užpildais (1 Ml) – 350€

Jūsų Specialistas

Morpheus8 Skin Treatment

NAUJIENA!!!!!

MORPHEUS8 - Odos Atjauninimas!